(+48) 515 574 581

Girlandy świetlne ogrodowe

Girlandy świetlne ogrodowe - stwórz magię w swoim ogrodzie!

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na lampę ogrodową, ale nudzą Cię standardowe instalacje oświetleniowe -- zdecydowanie polecamy zakup girlandy świetlnej do ogrodu. To ciekawe oświetlenie zapewni magiczny klimat. Kto by pomyślał, że sznurek w połączeniu ze zwykłymi żarówkami zdobędzie rynek oświetleniowy i w dodatku spełniać będzie rolę wyjątkowego oświetlenia.

Girlanda - jako oświetlenie

Girlandy z ciekawymi żarówkami to tegoroczny must have w ogrodzie każdego, który uwielbia spędzać letnie wieczory ze znajomymi przy grillu. Te znakomite lampki kule to dekoracja i zarazem emitująca światło ozdoba. Stworzą niepowtarzalny klimat wieczorem i w nocy, a także będą ciekawie prezentowac się za dnia.

Lampki kulki - do ogrodu i nie tylko!

Girlandy oświetleniowe to nie tylko pomysł na rozświetlenie ogrodu. Nasze kule świetlne to odpowiednia forma dekoracji również dla domu! Spróbuj rozwiesić girlandę nad łożkiem swojego dziecka lub w salonie nad kanapą. Pomysł ten sprawdzi się przede wszystkim podczas długich zimowych wieczorów, kiedy z utęsknieniem patrzać na girlandy będziemy miło wspominać i czekać na czas letnich wieczór

Żarówki powieszone na kablu - idealne do ogrodu na wesele!

Kto by pomyślał, że tak prosta czynność, czyli połączenie kilkudziesięciu żarówek na jednym kablu odnajdzie tak wiele zastosowań jako oświetlenie zewnętrzne, ale również oświetlenie wewnętrzne. Architekci z całego Świata wplatają w swoje koncepcje ten charakterystyczny nowy nurt. Najciekawsze stylizacje pochodzą oczywiście z ogrodów gdzie zawierane są związki małżeńskie. Piękne kule światła rozpraszają blask jak gwiazdy na niebie - tylko bliżej nas. Jeśli są Państwo na etapie planowania Uroczystości Ślubnej prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta w cely wypożyczenia girlandy świetlnej ogrodowej na określony czas.

 

Girlanda ogrodowa led to mody dodatek dekoracyjny i oszczędność

Zaużmy, że chcesz cieszyć się pięknem tych światełek, ale nie chcesz przepłacać. Całonocne włączenie takich dekoracyjnych motywów to może być nie lada wyzwanie dla Twojego portfela. Na szczęście istnieją ledowe żarówki. A nawet jeśli posiadamy żarówki zwykle w girlandzie ogrodowej to możemy je wymienić na ledowe żarówki. Znajdą je Państwo w naszej kategorii żarówek LED.