Darmowa dostawa od 500 zł
Ponad 15 000 produktów
14 dni na zwrot
Bezpieczne Płatności
Darmowa Dostawa od 500 zł
{{ aa_name() }}

Żyrandole

 

Żyrandole stanowią tradycyjne oświetlenie, które pojawia się nie tylko w salonach, ale również w sypialniach czy hotelach. Każdy z tych elementów wnętrza może charakteryzować się klasycznością albo nowoczesnym wyglądem. U nas znajdą Państwo żyrandole do każdego ze wspomnianych miejsc i nie tylko, zarówno bardziej proste w designie jak i dużo bardziej wymyślne. Są one różnej rozpiętości, a także wysokości. Wszystko zależy od tego do jakiego typu pomieszczeń poszukują ich Państwo. Czy do takich w których mamy do czynienia z wyższym sufitem, większych jeśli chodzi o metraż czy wręcz odwrotnie - do niskich i niewielkich.

 

O czym musisz wiedzieć decydując się na kupno żyrandola wiszącego?

 

Przy wyborze żyrandola do salonu, sypialni czy hotelu trzeba zastanowić się o czym już było wspomniane w jakim stylu jest dane wnętrze. Czy charakteryzuje go bardziej klasyka czy może nowoczesność. Jakiego typu meble mamy, podłogę, dodatki, jakie kolory dominują? Kolejną ważną kwestią jest jaką moc światła pragniemy uzyskać w danym pomieszczeniu? Z całą pewnością będziemy chcieli uzyskać inną intensywność oświetlenia w użytkowanym przez wiele osób i zapewne często w ciągu dnia salonie, inną w prywatnej sypialni, a jeszcze różniącą się w pokoju hotelowym, który łączy najczęściej poniekąd dwie funkcje (za dnia pokoju dziennego, a w nocy sypialni). Oczywiście w hotelowej restauracji czy korytarzach, można postawić na inne typy tych elementów. Pięknie będą wyglądały duże, mocno zdobione albo zaskakujące kształtem żyrandole, które nadadzą charakteru tym miejscom. Wreszcie niezwykle istotna pozostaje sprawa dobrania odpowiednich rozmiarów żyrandola do danego pomieszczenia. W dużym wnętrzu nie sprawdzi się żyrandol wiszący małej wielkości, nie oświetli wtedy dobrze całego pokoju czy korytarza. W małych natomiast, zbyt wielki żyrandol będzie sprawiał wrażenie niedopasowanego, zaburzającego proporcje pomieszczenia oraz nadmiernie dawkował ilość światła.

 

Żyrandole wiszące w pomieszczeniach industrialnych i nowoczesnych

 

Do pomieszczeń industrialnych, bardzo modnych ostatnimi czasy, świetnie sprawdzą się żyrandole np. eksponujące żarówki. Miłośnicy stylu nowoczesnego znajdą w naszych propozycjach świetne w formie, kształtach, żyrandole wiszące nadające się do tego typu wnętrz. Taki element to bardzo często duże zaznaczenie stylu wnętrza, czasami surowego, bez specjalnych dodatków. Do nowoczesnych pomieszczeń doskonale nadają się mocno widoczne kolory, dopasowane do kolorystyki całego wnętrza, np. biel, szarość czy brąz.

 

Żyrandole kryształowe

 

Niezmiernie istotną sprawą jest wspomniany styl wnętrza. W takim, w którym dominuje styl klasyczny bardzo dobrze jest zdecydować się na żyrandole kryształowe, które mają np. żarówki w kształcie świeczek. Żyrandole w takim typie pięknie wyglądać będą np. w salonie urządzonym bardzo dostojnie czy w pokoju hotelowym w którym dominują elementy tradycyjne. Będą one doskonałym dopełnieniem. W naszym sklepie znajdą Państwo duży ich wybór. Wszystkie są piękne i solidnie wykonane. W kwestii koloru świetnie sprawdzą się w klasycznych aranżacjach żyrandole kryształowe z dodatkami złotych elementów. Złoto nada dostojności takiemu oświetleniu.

 

Poznaj nasz sklep

 

Gwarantujemy Państwu, że znajdziecie w naszym sklepie żyrandole do każdego z pomieszczeń, do których zapragniecie. Te elementy mają być przede wszystkim doskonałym podkreśleniem estetyki całego pomieszczenia. Ich ceny są naprawdę okazjonalne. Dbamy by nasza oferta była różnorodna i dopasowana do życzeń każdego z klientów. Kochamy piękno oraz dbałość o każdy detal. Uważamy, że żyrandole wiszące zawsze były i będą pięknym dodatkiem do stylowych wnętrz.

Żyrandole