Dostawa gratis od 200zł
Ponad 77 000 produktów
{{ aa_name() }}

Plafony Zewnętrzne

Plafony Zewnętrzne

  Plafony zewnętrzne najczęściej wykorzystywane są do oświetlenia drzwi wejściowych do domów, ogrodów, biur i sklepów. Taki rodzaj oświetlenia doskonale zastępuje lampy wiszące, zajmując niewiele miejsca a dając doskonałe rozproszenie światła i podkreślenie walorów otaczającego dom krajobrazu.

Plafony zewnętrzne

  Nowoczesne oświetlenie ogrodowe w postaci plafonów zewnętrznych zmienia strefę miejsca lub staje się oryginalnym elementem dekoracyjnym na zewnątrz. Takie oprawy są odporne na negatywne oddziaływanie środowiska, wyróżniają się niezawodnością i trwałością. Plafony zewnętrzne LED zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem i pyłem. Nie boją się zmian temperatury, są bezpiecznie przymocowane do podstawy, co pozwala im radzić sobie z silnymi podmuchami wiatru. Każda z nich jest oznaczona indeksami IP, czyli stopniem ochrony przed wilgocią i pyłem.

  Plafony ogrodowe posiadają mocowanie do ściany lub do sufitu, dzięki czemu można je wykorzystać nie tylko przy drzwiach wejściowych, ale także na fasadach domów. Produkt musi nie tylko być odpowiedzialny za oświetlenie przestrzeni, ale także przyciągać uwagę swoim niezwykłym kształtem, pięknem i elegancją, dzięki czemu pełni funkcję dekoracyjną. Obszary przydomowe są doskonale oświetlone dzięki możliwości montażu pionowego lub poziomego.

Bezpieczne i oryginalne plafony ogrodowe

  Domy zaaranżowane w dowolnym stylu mogą zostać oświetlone przez plafony ogrodowe dostępne w ciekawm designie dostosowującym się do dowolnej estetyki. Oryginalne wzornictwo i spełnianie wymaganych kryteriów bezpieczeństwa czyni plafony zewnętrzne LED najbardziej poszukiwanymi urządzeniami do oświetlania zewnętrznych obszarów przydomowych.

  Plafon ogrodowy w szarym odcieniu wykonany z aluminium i szkła hartowanego przezroczystego jest najczęstszym wyborem osób, które poszukują opraw oświetleniowych o prostym a zarazem ciekawym kształcie. Solidne wykonanie zapewnia jej wykorzystanie w każdych warunkach środowiskowych, żarówki ledowe, które pobraną energię elektryczną zamieniają w światło, a nie w ciepło, dając bardziej estetyczne źródło światła i energooszczędność.

Plafony zewnętrzny LED ścienne i sufitowe

  Kupując plafony zewnętrzny LED wykonane z nowoczesnych materiałów, otrzymuje się niezawodny produkt, który jest również bardzo ekonomiczny. Ze względu na brak ekspozycji na promienie UV, produkt zachowa swój pierwotny wygląd przez wiele lat, bez zmiany koloru i stopnia przezroczystości. Oświetlenie ledowe to najbardziej energooszczędne źródło oświetlenia, jest znacznie bardziej odporne na wstrząsy i uderzenia od tradycyjnych żarówek. Ponadto nie posiada rtęci, ani innych szkodliwych dla środowiska substancji.

  Plafony ogrodowe to urządzenia o niewielkich rozmiarach doskonale komponujące się z pozostałym wyposażeniem zewnętrznym. Innowacyjne rozwiązania zastosowane do produkcji plafonów dają możliwość wykorzystania ich wszędzie tam gdzie potrzebne jest oświetlenie ścienne lub sufitowe. Metal, tworzywo sztuczne, szkło to materiały, z których korzystają projektanci takiego oświetlenia ogrodowego.

  Prosta budowa sufitowego plafonu zewnętrznego LED pozwala otrzymać spójną całość z całym oświetlanym obszarem. Prostopadłościan w kolorze ciemnego popielu i bieli daje subtelne źródło światła, które znajdzie zastosowanie przy domu, tarasie, garażu itd.

  Typowa konstrukcja oprawy plafonu zewnętrznego ściennego lub sufitowego w kolorze bieli wykonanego z poliwęglanu nie posiada zbędnych detali, stwarzając użytkownikom możliwość zainstalowania go w większości styli architektonicznych. Okrągły kształt plafonu to możliwość zastosowania urządzenia w budynkach użyteczności publicznej oraz terenach przydomowych.

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Oświetlenie ogrodowe - aranżacje i porady Garden

Jakie lampy do ogrodu wybrać? Czy są drogie w eksploatacji? Jak zaplanować zakupy? Ze szczegółami opowiemy Państwu o urządzeniach do oświetlenia ogrodu. Podpowiemy jak można je wykorzystać, by zachwycały swoim blaskiem!

Wnętrza w stylu rustykalnym Rustykalna lampa podłogowa

Oświetlenie rustykalne, a styl rustykalny

Przeczytaj o najmodniejszym w tym roku trendzie w aranżacji wnętrz, lub zobacz co przygotowalismy dla Ciebie w kategorii lampy rustykalne.

Styl rustykalny — ostatnio bardzo modny. Wielu architektów wprowadza go do swoich projektów. Mnóstwo osób czerpiąc inspiracje z internetu, przemeblowuje lub wykańcza swoje wnętrza na wzór wnętrz rustykalnych. Charakterystyka tego stylu jest złożona. W dodatku wpływ wielu nurtów designerskich spowodował, że definicja stylu rustykalnego zmieniała się i zmienia na przestrzeni lat.

Co spowodowało, że ten na pozór skromny nurt architektoniczny podbił serca tak wielu ludzi i zjednał sobie niemałą rzeszę zwolenników? Zastanawiasz się co to jest styl rustykalny? Zacznijmy od początku.

Plafony Zewnętrzne