Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lustra

Lustra

Lustra są obecne w każdym domu i trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez nich. Poza oczywistym zastosowaniem luster pełnią one również rolę dekoracyjną. Lustra są mile widziane w każdym pomieszczeniu, a często również bardzo potrzebne. Można się jednak zastanawiać, jak wybrać takie lustro, aby jednocześnie było one dopasowane do stylistyki wnętrza oraz spełniało swoją funkcję.

Lustra okrągłe - piękna ozdoba salonu i nie tylko

Okrągłe lustra to w chwili obecnej prawdziwy hit, który bardzo często można spotkać w salonie. Są one jednak na tyle uniwersalne, że z powodzeniem mogą być też ozdobą jadalni, a ponadto sprawdzą się również w łazience. Niezaprzeczalną zaletą zastosowania okrągłego lustra w salonie, bądź innym pokoju jest to, że optycznie powiększa ono pomieszczenie.

Funkcjonalne lustra do łazienki

Łazienka to miejsce, w którym wykonujemy codzienne czynności pielęgnacyjne. Z tego powodu należy wybrać takie lustro do łazienki, które zapewni doskonałą widoczność, co jest szczególnie ważne w przypadku czesania się, czy golenia. To, czy będzie to lustro kwadratowe, prostokątne, czy okrągłe zależeć powinno od miejsca, które chcemy na nie przeznaczyć. W niewielkiej łazience można zastosować trik w postaci dużego lustra, który znacząco powiększy optycznie pomieszczenie.

Lustra do makijażu - wygoda codziennych czynności

Każda kobieta wie, że dobry makijaż może powstać wyłącznie przy dobrym świetle i odpowiednim lustrze. Z tego powodu lustra do makijażu są bardzo przydatnym gadżetem, który ułatwia codzienne czynności pielęgnacyjne zapewniając odpowiednią widoczność. Dzięki nim mamy pewność, że makijaż został wykonany poprawnie, a po wyjściu na światło dzienne na naszej twarzy nie pojawią się zaskakujące niespodzianki.

Lustra dekoracyjne jako subtelny akcent wnętrza

Lustra dekoracyjne to świetna alternatywa dla obrazu. Pięknie ozdabiają ścianę, a w razie potrzeby można się w nich przejrzeć. Zawieszenie ich w odpowiednim miejscu wprowadza do pomieszczenia elegancję i delikatnie powiększa optycznie przestrzeń. Połączenie kolorystyki ramy lustra z innymi dodatkami stworzy wyjątkową i spójną całość.

Lustra