Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Sofy

Sofy

Komfortowe kanapy do każdej przestrzeni

Kanapa w salonie jest miejscem, które służy do wypoczynku, a także do spędzania wolnego czasu z domownikami. To mebel, który ze względu na gabaryty przykuwa uwagę i stanowi centralny punkt pokoju dziennego. Jego wygląd powinien pasować do stylu w jakim urządzone jest wnętrze, aby stanowić jego idealne uzupełnienie. Nie bez znaczenia jest również rozmiar, a także funkcje, jakie sofa ma spełniać w salonie.

Sofy rozkładane - meble na każdy metraż

W małych mieszkaniach zmieszczenie łóżka i kanapy często okazuje się kłopotliwe. W takiej sytuacji warto pomyśleć o wielofunkcyjnych meblach, takich jak sofy rozkładane. W ciągu dnia zapewnią one relaks i wypoczynek, a nocą zmienią się w komfortowe miejsce do spania. W ten sposób można szczędzić w mieszkaniu wiele przestrzeni.

Sofa z funkcją spania - z myślą o gościach

Przenocowanie gości może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli w mieszkaniu nie ma dostatecznej liczby miejsc do spania. Problem ten można na dobre rozwiązać, umieszczając w salonie sofę z funkcją spania. Meble te często wyposażone są w pojemnik, w którym można schować pościel. Dzięki temu zawsze można być gotowym, by zaoferować gościom wygodny nocleg.

Sofy modułowe dla wymagających

Każdy salon jest inny i ma różne potrzeby, dlatego ciekawym wyborem są sofy modułowe. To meble, które składają się z wielu elementów, dzięki czemu można dostosowywać je według uznania. Dowolna konfiguracja pozwala uzyskać odpowiedni kształt kanapy i optymalnie zagospodarować wnętrze. Ponadto, jeśli ułożenie mebla znudzi się po pewnym czasie, można je w każdej chwili zmienić.

Sofy narożne - bo liczy się wygoda

Narożniki to świetna opcja dla osób, które cenią sobie wysoki poziom wypoczynku. Meble te posiadają szezlong, na którym można wyciągnąć nogi i w komfortowy sposób oddać się ulubionej lekturze czy oglądaniu telewizji. Ponadto, dzięki sofom narożnym nie traci się miejsca w rogu pomieszczenia, które często pozostaje niezagospodarowane. Są one dzięki temu świetnym wyborem nie tylko do dużych pomieszczeń, ale również tych mniejszych.

Sofy