Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Imperial Lampy Imperial

  Firma IMPERIAL produkująca produkty oświetleniowe została założona w 1993 roku przez dwóch braci Król. Wszystkie komponenty do produktów fabrycznych, z wyjątkiem stateczników elektronicznych, kabli i zawieszek, są wytwarzane niezależnie. Firma wykorzystuje wyłącznie wysokiej, jakości komponenty elektroniczne do produkcji stateczników np. Osram, Philips. Celem działalności IMPERIAL jest produkcja produktów najwyższej, jakości po konkurencyjnych cenach. Firma postawiła na samodzielne malowanie produktów za pomocą technologii malowania proszkowego, dzięki czemu oferuje klientom pełną gamę kolorów w skali RAL.

  Fabryka produkuje szkło dekoracyjne, szklane pierścienie i inne ozdobne akcesoria, a przy pomocy linii do osadzania próżniowego wytwarza odblaski. Dwie linie montażowe zapewniają możliwość produkcji standardowych opraw i oryginalnych produktów. Bogata oferta sprzedażowa znajduje zapotrzebowanie do wyposażenia: biur, sklepów, banków, itp.

Lampa punktowa Imperial

  Lampa Imperial (punktowa LED) przeznaczona do szynoprzewodów trójfazowych z zastosowaniem do montażu sufitowego. Oprawa wykonana jest ze stali i błyszczącego aluminium, standardowy kolor korpusu szary, ale dostępne są również inne wersje kolorystyczne. Lampa posiada elektroniczny zintegrowany sterownik. Stopień ochrony to IP20. Oprawa ma bezpośrednie oświetlenie z możliwością regulacji kierunku światła rozłożonego symetrycznie. Kąt wiązki lampy wynosi: 16 ° / 24 ° / 36 ° / 54 °. Ten model znajduje zastosowanie w sklepach, w muzeum, na wystawach, można również zainstalować taką lampę w domu.

Oprawa wisząca Imperial - plafon

  Oprawa wisząca LED z mlecznym dyfuzorem. Źródło światła to moduł LED: Philips, Osram. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium i dostępna we wszystkich kolorach. Standardowa długość zestawu podwieszenia - 1,5 metra. Opcjonalna wersja bezpośrednia lub pośrednia. Lampa posiada wysokiej, jakości, energooszczędne białe światło LED. Oprawa posiada okrągłą formę i nadaje się do zamontowania w biurach, budynkach publicznych, sklepach, recepcjach hotelowych oraz mieszkaniach prywatnych. Oprawa Imperial wyposażona jest w elektroniczny zintegrowany sterownik.

Kinkiety Imperial

  Kinkiet LED Imperial do zamontowania na ścianie w kolorze czarnym z wnętrzem w kolorze pomarańczowym. Ta oprawa ścienna posiada nowoczesny i ciekawy kształt, dzięki czemu może zostać zainstalowana we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Kinkiet Imperial został wyprodukowany ze stali i aluminium, dzięki czemu będzie służył użytkownikowi przez długi czas. Lampa ścienna może mieć kierunek oświetlenia bezpośredni lub pośredni z symetrycznym rozkładem światła. Tak efektowny kinkiet może zdobić ściany salonu, przedpokoju, biura.

  Kinkiet LED Imperial wykonany jest z wytrzymałych wysokiej, jakości materiałów: stal i aluminium. Kolorem podstawowym jest czerń, ale istnieje możliwość zamówienia lamy w innej barwie. Stopień ochrony wynosi IP20, co oznacza, że może być wykorzystywany tylko wewnątrz pomieszczenia. Kinkiet daje symetryczny strumień światła. Designerska lampa ścienna posiada przyciągający wzrok kształt, który doskonale odnajdzie się we wnętrzach klasycznych, industrialnych i loft. Czarne kinkiety są w stanie stworzyć przyjemną i lekką atmosferę w pomieszczeniu. Lampy w kolorze czarnym będą dobrze wyglądać w biurze, sypialni lub salonie, subtelnie podkreślając wystrój pomieszczenia.