Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Pufy

Pufy

Pufa do siedzenia, do odpoczywania, do wszystkiego

Pufa to uniwersalny element wyposażenia mieszkania czy domu. Służyć ona może na wiele rożnych sposobów, choć najważniejszy to z pewnością umożliwianie siedzenia. Pufy są często spotykane na gankach i w przedpokojach, ponieważ można na nich przysiąść podczas ubierania butów. Bardzo wygodne, nierzadko używane są podczas większych spotkań, gdy brak pełnowymiarowych krzeseł. Pufa w żaden sposób nie jest wtedy oceniana niżej niż fotel czy krzesło - każdy ją lubi! Pufy są w kształcie walca oraz kostki lub prostokąta, lecz łatwo można spotkać także bardziej nieregularne kształty.

Pufa ze schowkiem, w którym można schować każdy przedmiot

Schowki w pufach znane są od dawna. Świetnie sprawują się do schowania drobnych przedmiotów, zazwyczaj pasty do butów czy zapasowych kluczy lub pantofli. Regularny otwór i kształt kostki (lub czasami walca) ułatwia chowanie nawet większych rzezy do wnętrza pufy. Schowek otwiera się łatwo i przyjemnie.

Pufa do przedpokoju? Jasne!

Pufa w przedpokoju to świetny pomył! Łatwy dostęp z każdego pomieszczenia umożliwia szybkie przysunięcie pufy i dostanie się do trudniej dostępnych regałów w szafie czy nad okapem w kuchni. Przedpokój to coraz częściej również miejsce do ubierania butów. Tym bardziej więc pomysł ulokowania pufy w przedpokoju zdaje się być wręcz doskonały.

Pufa tapicerowana, czyli ostatni krzyk mody

Tapicerowana pufa znana jest z filmów czy seriali. Może przyjąć niemal dowolny kształt, więc przypodoba się każdemu, niezależnie od gustu. Ponadczasowa elegancja tapicerowanych puf pomaga w spotkaniach z rzadziej zapraszanymi gośćmi, służy bowiem jako... temat do rozmów. Najczęściej wybierane kolory to zielony lub szary, choć nie brakuje w katalogu także czarnego oraz złotego. Coraz częściej wybierane są odważne, jaskrawe kolory puf tapicerowanych - są wtedy dominującym akcentem w pomieszczeniu. Wciąż jednak zdecydowanie dominują klasyczne barwy, nienarzucające się zbytnio i uniwersalne w odbiorze.

Pufy