Dostawa gratis od 200zł
Ponad 77 000 produktów
{{ aa_name() }}

Taborety

Taborety

Taborety kuchenne w różnych odsłonach

Taborety to siedziska uwielbiane w kuchni. Są kompaktowe i nie posiadają zbędnych wystających elementów, dzięki czemu nie zajmują miejsca. Po skończonym posiłku można również łatwo wsunąć je pod blat. Taborety są dostępne w różnych stylach, kształtach i kolorach. Pozwala to na dopasowanie odpowiednich siedzisk do potrzeb każdego kuchennego wnętrza. Dla osób, którym zależy na wygodzie, zaleca się wybór taboretów tapicerowanych. Dzięki nim można zjeść posiłek, czy wypić poranną kawę w większym komforcie.

Taboret drewniany alternatywą dla krzesła

Drewniane stołki to klasyka gatunku. Pasują do aranżacji tradycyjnych, nowoczesnych, rustykalnych, skandynawskich i wielu innych. Można spotkać meble posiadające siedzisko w kształcie okrągłym, jak i kwadratowym. Kolorystyka również jest zróżnicowana i pozwala dobrać takie, które będą idealnie pasować do posiadanego stołu. Estetycznie wykonany taboret z drewna może być także uzupełnieniem salonowej ławy lub ławostołu, które często spotyka się w nowoczesnych mieszkaniach.

Taboret do toaletki w kobiecej sypialni

Miejsce taboretów jest nie tylko w kuchni. Siedziska te można spotkać również przy toaletkach, gdzie stanowią doskonałe uzupełnienie kobiecego kącika do dbania o urodę. Taborety bez oparcia nie przysłaniają piękna toaletki. Siedziska są często tapicerowane materiałami o dekoracyjnych wzorach. Wśród niektórych modeli, zamiast prostych nóżek, można spotkać gięte i profilowane, nawiązujące do stylistyki retro.

Niestandardowe zastosowania taboretów drewnianych

Taborety mogą pełnić nie tylko rolę siedziska. Ich kształt i nieduże rozmiary sprawiają, że świetnie nadają się na podnóżki. Taboret z drewna można ustawić w pobliżu fotela czy kanapy, aby móc wygodnie wyciągnąć i oprzeć nogi. Mebel ten można wykorzystać także jako niewielki, podręczny stolik. Idealnie sprawdzi się w salonie do odstawienia kubka z kawą , czy do odłożenia kluczy w przedpokoju. Jedynym ograniczeniem dla zastosowania taboretów jest tak naprawę kreatywność i wyobraźnia.