Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampki na Biurko

Lampki na biurko

Osoby, które większość część dnia, spędzają pracując przy biurku wiedzą, jak ważną rolę odgrywa prawidłowe oświetlenie. Niezbędnym akcesorium staje się wówczas lampka na biurko. W zależności od naszych potrzeb, sprawdzi się ona zarówno w biurze, prywatnym gabinecie, jak i pokojach dziecięcych. Będą również idealnym rozwiązaniem dla osób, które wieczorami lubią czytać, leżąc w łóżku. Zapewni optymalny poziom światła, dzięki czemu będziemy pracować wydajniej oraz bardziej komfortowo. Unikniemy również ryzyka pogorszenia wzroku.

W prezentowanej przez nas ofercie, znajduje się wiele modeli, występujących dodatkowo w różnych stylach. W ten sposób każdy klient z łatwością dobierze egzemplarz zgodny nie tylko z potrzebami, ale i aranżacją danego pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę, iż lampka na biurko przestała być tylko funkcjonalnym akcesorium, ale również modnym dodatkiem, który ożywi każde wnętrze.

Lampki biurkowe, czyli praktyczność, mobilność  i niezawodność w jednej formie

Zróżnicowany asortyment sprawia, że wybór konkretnego egzemplarza nie jest taki oczywisty. Przy zakupie powinniśmy kierować się przede wszystkim praktycznością oraz funkcjonalnością. Główne zadanie lampki biurkowej to maksymalna ochrona oczu i prawidłowe rozpraszanie światła. Równie ważne jest, by posiadała solidną konstrukcję. Nowoczesna technologia połączona z ogromną dbałością o szczegóły wykończenia, skutkuje bezkonkurencyjną wytrzymałością i solidnością. Dzięki temu jednorazowy wydatek, przekłada się na wieloletnie użytkowanie. Ponadto innowacyjne zastosowania sprawiają, że oferowane produkty wyróżniają się wyższą wydajnością, a także energooszczędnością. Dodatkowo atrakcyjne ceny, sprawiają że lampek biurowych nie może zabraknąć w żadnym domu.

Stylowe lampy na biurko

Praca staje się o wiele przyjemniejsza, jeśli stworzymy sobie ku temu odpowiednie warunki. Stylowe lampy na biurko wnoszą do wnętrza klimat oraz charakter. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno tym nowoczesnym, jak i minimalistycznym. Wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się na stylową lampę z abażurem bądź kryształkami, czy na produkt o bardziej prostej i jednocześnie oryginalnej formie. Niemniej jednak, warto postawić na lampę z regulowanym ramieniem lub kloszem, która daje możliwość regulacji wysokości i kąta padania światła. Skierujemy tym samym światło dokładnie tam, gdzie go potrzebujemy.

Lampka biurkowa do pokoju dziecięcego

Jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci, rodzice szczególną uwagę zwracają na zapewnienie stuprocentowego bezpieczeństwa. Z tego względu lampki biurkowe muszą być wykonane z materiału, który będzie odporny na nagrzewanie. Ponadto powinny posiadać odpowiednie zabezpieczenia i oznaczenia, sugerujące, że spełniają wszystkie wymagania UE. Oprócz tego warto wybrać produkt z motywem ulubionej bajki, dzięki czemu dziecko chętniej usiądzie przy biurku i odrobi wszystkie prace domowe. Lampka biurkowa w połączeniu z kinkietem, zapewni optymalny poziom oświetlenia, a zarazem uprzyjemni chwile spędzane w pokoju.

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Jak dobrać odpowiednią lampę biurkową? Lampa loftowa

Lampa ustawiona na biurku lub zamontowana w pobliżu miejsca pracy wpływa na efektywność działań oraz koncentrację. Źle dobrane oświetlenie spowoduje szybkie przemęczenie oczu, wywoła bóle głowy, a nawet nudności. Światło nie powinno być ani zbyt intensywne, ani za słabe. Należy wziąć pod uwagę także charakter pracy i wykorzystanie stanowiska pracy – czy będziemy siedzieć przy biurku tylko podczas nauki, czy może kilka – kilkanaście godzin dziennie.

Lampki na Biurko