(+48) 515 574 581

Lampy Ogrodowe / Zewnętrzne

Lampy ogrodowe  w sklepie Lunares.pl

Widok na pięknie oświetlony ogród w ciepły letni wieczór powoduje nie tylko miłe dla oka odczucie, ale także dobre jakościowo oświetlenie zapewnia nam bezpieczeństwo. Gwarancją sukcesu jest odpowiednie oświetlenie zewnętrzne na trasie wjazdu do garażu, ale również wszędzie tam gdzie poruszamy się podczas wieczornych i nocnych przechadzek. Dobrze oświetlony budynek to na pewno niełatwa zdobycz dla złodziei.

Lampy zewnętrzne - ważne aspekty techniczne

Najważniejszą kwestią techniczną podczas wyboru oświetlenia zawętrznego jest stopień ochrony IP. International Protection Rating (z ang. "stopień ochrony") to informacja liczbowa, która mówi nam jak dobrze wewnętrzne części lampy są chronione przez jej obudowę (np. przed wilgocią). Prawidłowe IP dla oświetlenia zewnętrznego to IP 54 lub takie, którego druga liczba w stopniu IP jest wyższa niż 4.

Lampy zewnętrzne - trendy 2017

Trendy dla roku 2017 w oświetleniu zewnętrznym to przede wszystkim solarne lampy ogrodowe. Przybierają one różne kształty - od słupków, kuli, owalnych formatów, aż do kwadratów. Spośród kul można wybierać między tymi świecącymi na biało, a takimi, które świecą w różnych kolorach. Niebywałą atrakcją w ogrodzie będą również słupki oświetleniowe - zasilane 230V oraz nie potrzebującego dodatkowego okablowania. Lampy ogrodowe solarne to oferta przygotowana dla zainteresowanych Odnawialnymi Źródłami Energii - te bardzo modne oprawy czerpią siłę do generowania światła z energii słonecznej - nie małym atutem jest tu na pewno oszczędność oraz prosty, zawsze modny design, który wpisuje się w każdy styl. W doborze oświetlenia ogrodowego należy sugerować się nie tylko wyglądem, ale również ważny jest tutaj aspekt ekonomiczny. Nasze lampy ogrodowe są przystosowane do źródeł światła LED.