Dostawa gratis od 200zł
Ponad 77 000 produktów
{{ aa_name() }}

Projektory Led

  Projektory Led zewnętrzne służą do ogólnego i lokalnego oświetlenia otwartych przestrzeni: terenów sportowych, sąsiadujących terenów, dziedzińców, zakładów przemysłowych, obiektów architektonicznych, węzłów, parkingów, portów, lotnisk i innych otwartych przestrzeni. Cechą tego typu oprawy jest metoda instalacji i część optyczna zaprojektowana do oświetlania z dużych wysokości i do wypełniania dużych powierzchni.

Projektory Led zewnętrzne

  Projektory LED to uniwersalne oświetlenie zewnętrzne. Za ich pomocą można rozwiązać wiele prostych i złożonych problemów oświetleniowych. Uniwersalna instalacja, zestaw systemów optycznych oraz jakość komponentów to główne zalety tego produktu oświetleniowego.

  Projektory Led zewnętrzne przystosowane są do oświetlenia na przykład podjazdu lub garażu. Cechami charakterystycznymi tego produktu jest duży stopień ochrony IP65. Dobra szczelność projektora Led zabezpiecza przed dostaniem się do środka wody, wilgoci, pyłu itp. Zastosowanie w projektorze żarówki Led pozwala osiągnąć zimną i jasną barwę światła przy poborze niewielkiej ilości prądu. Można, więc, stwierdzić, że projektory Led są energooszczędne jednocześnie zapewniając wysoką, jakość świetlną.  

  Projektory Led to oświetlenie terenu przydomowego wykonane z aluminium i szkła w kolorze czarnym. Zastosowanie do produkcji tego produktu wysokiej, jakości materiałów pozwala na długą eksploatację i doskonale oświetlenie wybranej części budynku na przykład drzwi wejściowych, garażowych itp. Niektóre urządzenia posiadają wbudowany czujnik ruchu w zakresie kąta 360 stopni (horyzontalny) i 140 stopni (kąt wertykalny), zasięg obierania ruchu wynosi 5 metrów.

Projektory LED (naświetlacze)

  Projektory LED (naświetlacze) produkowane są z odlewu aluminium wysokiej, jakości. Stopień ochrony to IP44, zapewnia dobrą szczelność i możliwość wykorzystania tego urządzenia w każdych warunkach środowiskowych. Naświetlacze osiągają odpowiednią barwę światła, dzięki czemu zarówno droga, posesja i budynki są dobrze oświetlone. Urządzenie wyposażone jest w wygodny uchwyt do zamontowania na ścianie lub maszcie. Zasięg oświetlenia wynosi 12 metrów.

  Zastosowanie naświetlacza Led zewnętrznego to: oświetlenie parkingów, podjazdów, dróg, posesji oraz budynków prywatnych, biurowych, sklepów, banerów reklamowych, ramp itp. Naświetlacz Led wykonany jest ze szkła hartowanego, uszczelek silikonowych zapewniając zabezpieczenie przed deszczem, mrozem itp.  

Projektory Led zewnętrzne (naświetlacze przenośne z akumulatorem)

  Ten rodzaj oświetlenia ledowego zewnętrznego zastępuje z powodzeniem urządzenia halogenowe. Naświetlacze Led z akumulatorem posiadają stopień ochrony IP65, są wodoodporne. Urządzenie zaopatrzone jest w akumulator czyniąc je mobilnym, dzięki czemu może zostać wykorzystywane w dowolnym miejscu bez dostępu do energii elektrycznej.

  Naświetlacz posiada ładowarkę sieciową i samochodową i może być ładowany tam gdzie jest dostęp do odpowiedniego gniazdka np. w samochodzie, łodzi itd. Stojak z uchwytem pozwala regulować ustawienie na danej płaszczyźnie. Ten rodzaj projektora Led jest bardzo przydatny na kampingu, biwaku, obozie, działce, warsztacie samochodowym itp.

Centrum wiedzy o oświetleniu - Blog

Oświetlenie ogrodowe - aranżacje i porady Garden

Jakie lampy do ogrodu wybrać? Czy są drogie w eksploatacji? Jak zaplanować zakupy? Ze szczegółami opowiemy Państwu o urządzeniach do oświetlenia ogrodu. Podpowiemy jak można je wykorzystać, by zachwycały swoim blaskiem!

Projektory Led