Dostawa gratis od 500zł
Ponad 32 000 produktów
{{ aa_name() }}

Lampy Studio Italia Design

Studio Italia Design – czyli produkty wprost z Wenecji

Studio Italia Design to wiodący projektant i producent nowoczesnych opraw świetlnych. Jest to włoska firma, która istnieje już od ponad pięćdziesięciu lat. Z tak długim stażem pracy, nieodłącznie wiąże się ogromna wiedza oraz doświadczenie. Produkty dostępne są w ponad 90 krajach na całym świecie, dzięki czemu Studio Italia Design stał się niekwestionowanym liderem na międzynarodowym rynku.

Firma jest otwarta na zróżnicowane potrzeby konsumentów. Jednocześnie wyznacza trendy obowiązujące w danej branży. Katalog producenta pełen jest oryginalnych projektów, które stanowią idealne połączenie jakości, formy, funkcji oraz najnowocześniejszej technologii. Produkty wyróżniają się nowoczesnym, a zarazem unikatowym i ponadczasowym designem. Skierowane są do wszystkich tych, którzy uwielbiają podkreślać indywidualność. Klient decydujący się na zakup, otrzymuje gwarancję najwyższego standardu i stuprocentowego prestiżu z metką – „Made in Italy”.

Oświetlenie od Studio Italia Design jako must have każdego wnętrza

Dobór oświetlenia nie może być przypadkowy. Z tego względu firma kładzie szczególny nacisk na to, by w trakcie produkcji wykorzystywać szlachetne materiały. Wśród nich znajduje się między innymi stal, miedź bądź szkło. Niemniej jednak cechą charakterystyczną oferowanych produktów jest nie tylko wysoka jakość, ale również śmiałe i innowacyjne wizje projektantów. Wszystko to przekłada się na elegancki, a także efektywny element oświetlenia.

Kinkiety Studio Italia Design - jakość i styl 

Kinkiety Studio Italia Design kreują  przestrzeń. Są wyrazem piękna i luksusu, dlatego stanowią doskonałą propozycją dla osób, które cenią sobie odważne oraz niebanalne rozwiązania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli. Warto zaznaczyć, że nie rezygnujemy tym samym z funkcjonalności, gdyż tego typu produkty sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu. Mogą zagościć w sypialni, salonie, kuchni czy nawet łazience. Dzięki nim stworzymy ciepły klimat, a niebanalne wzornictwo zachwyci również odwiedzających nas gości.  

Studio Italia Design - Opinie o produktach


Kinkiet do łazienki Giaco Studio Italia Design Giaco Ap Nt 030
4 kwiecień 2018
Towar zgodny z opisem, oceniam na 9/10, agatax26