Dostawa gratis od 200zł
Ponad 72 000 produktów
{{ aa_name() }}

Regały i Półki

Regały i Półki

Regały na książki - własna, domowa biblioteczka

Regał na książki to obowiązkowy mebel w mieszkaniu każdego miłośnika czytania. To właśnie na jego półkach można zaaranżować domową biblioteczkę zawierającą powieści, poradniki i tomiki wierszy. Taki regał można umieścić w wielu pomieszczeniach - w salonie, gabinecie, sypialni, czy nawet w pokoju młodzieżowym. Wyeksponowanie ulubionych pozycji będzie bez wątpienia cieszyć oko, a ponadto sprawi, że pokój zyska ciekawy wystrój.

Regał metalowy - nie tylko do spiżarni?

Regały wykonane z metalowych tworzyw cenione są ze względu na solidność. Ich zaletą jest także wytrzymałość, ponieważ nie uginają się łatwo nawet pod dużym ciężarem. To właśnie dlatego chętnie wybierane są do takich pomieszczeń jak spiżarnia, piwnica, czy warsztat. Sprawdzą się jednak nie tylko do przechowywania konfitur czy narzędzi. Surowy charakter tych mebli może być doskonałym uzupełnieniem modnych wnętrz w stylu loftowym.

Nowoczesny regał industrialny

Kontynuując tematykę ascetycznego wystroju, w którym dominuje metalowe wyposażenie, nie da się nie wspomnieć o regałach w stylu industrialnym. Ich konstrukcja również zawiera elementy ze stali, jednak półki wykonane są z drewna. Regały te stanowią połączenie tradycyjnej formy z nutką modernistycznego wdzięku, dlatego pasują do wielu różnorodnych pomieszczeń. Na półkach można umieścić nie tylko książki, ale również dekoracyjne elementy, rodzinne pamiątki czy niewielkie rośliny doniczkowe.

Regał drewniany do każdego wnętrza

Pomimo dużej różnorodności wyboru, klasyczne regały drewniane wciąż są jednymi z najchętniej wybieranych. Stanowią doskonałą propozycję nie tylko dla sympatyków tego trwałego surowca, ale dla każdego, kto poszukuje ponadczasowych i solidnych mebli. Drewniane regały pasują zarówno do domowego biura jako miejsce na dokumenty, jak i do salonu, gdzie mogą prezentować zgromadzone przez lata bibeloty. Wybierać można zarówno spośród mebli o prostych, tradycyjnych kształtach, jak również tych bardziej niestandardowych.

Regały i Półki