Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Jak montować kule ogrodowe?

Kule ogrodowe – oświetlenie, które jest widoczne w prawie każdym ogrodzie, a to za sprawą trendu w stylizacji i aranżacji ogrodów. Duże, średnie lub małe. Solarne lub na kablu – każde z nich tworzą wspaniały klimat w ogrodzie, a w ciągu dnia ciekawie się prezentują.

Spośród wielu modeli tego typu oświetlenia przeważająca większośc naszych Klientów wybiera kule ogrodowe zasilane kablem.

Najwięcej trudności sprawia montaż tych kul. W odpowiedzi na liczne zapytania przekazujemy w Państwa ręce poniższy krótki poradnik

Kule ogrodowe - najmodniejsze akcesorium ogrodowe 2019

Kule ogrodowe

Po pierwsze musimy wkopać w trawnik coś co będzie stanowiło fundament dla lampy, np.: kostkę brukową. Fundament musi wystawać na około 2 cm ponad powierzchnię gruntu. Nie powinniśmy zapomnieć, że fundament powinien posiadać otwór na kabel.

Przez wspomniany otwór nalezy przeprowadzić kabel, następnie kabel przeprowadzić przez otwór podstawy lampy. Do zestawu dołączone są koszulki izolacyjne na kable - można je na tym etapie założyć. Następnie przewód podłączamy do załączonej oprawki żarówki lampy. Kolejnym krokiem jest przykręcenie podstawy lampy za pomocą załączonych śrub. Podstawę lampy można przykręcić do podłoża – w tym celu wykonując minimum 2 nawiercenia w fundamencie oraz w oprawce lampy. Wkręcamy żarówkę do oprawki, zakładamy klosz i możemy się cieszyć pięknie oświetlonym ogrodem!

Może zainteresują Cię produkty z poniższych kategorii?

Kule Ogrodowe Elektryczne, Kule Ogrodowe Solarne, Kule Ogrodowe Dekoracyjne,

Udostępnij tą stronę!