Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Kolor Roku 2020 marki Dulux - Miętowa Szarość - idealnym tłem do zabawy z oświetleniem!

Podobnie jak oświetlenie w pomieszczeniach, również kolory wywierają duży wpływ na nasze samopoczucie - mogą dodawać energii, koić, wzbudzać nostalgię. Miętowa Szarość jest kolorem świeżym i uspokajającym, który wprowadzi Cię w dobry nastrój i uspokoi zmysły, oraz na tyle uniwersalnym, że stanie się wyjątkowym tłem dla każdej lampy!

Kolor Roku 2020 marki Dulux - Miętowa Szarość - idealnym tłem do zabawy z oświetleniem!

Miętowa zieleń jako tło

Każdego roku eksperci z Globalnego Centrum Estetyki wybierają kolor, który oddaje światowe trendy i styl naszego życia. Kolor roku staje się tłem wnętrzarskich aranżacji. Rok 2020 jest początkiem nowej dekady i dlatego wyróżnia się oraz zwiastuje nowe początki. Z tego powodu specjaliści koloru Dulux wybrali Miętową Szarość na Kolor Roku.

Jest to barwa eteryczna, rześka, kojarzącą się z porankiem - świtem czegoś nowego. Jednocześnie jest kolorem kojącym i kojarzącym się z naturą i tworzy przeciwwagę dla szybkiego tempa życia. Miętowa Szarość to połączenie kilku odcieni kolorów - zielonego, błękitnego i szarego. To jak zagra we wnętrzu zależy od zestawienia z innymi kolorami oraz oświetlenia. Poeksperymentuj i w zależności od upodobań spróbuj wydobyć zielone, błękitne lub szare refleksy Koloru Roku!

Podobnie jak oświetlenie w pomieszczeniach, również kolory wywierają duży wpływ na nasze samopoczucie - mogą dodawać energii, koić, wzbudzać nostalgię. Miętowa Szarość jest kolorem świeżym i uspokajającym, który wprowadzi Cię w dobry nastrój i uspokoi zmysły. Sprawdzi się w zestawieniu ze zgaszonym pomarańczem, ciemniejszymi odcieniami zieleni, brązem, grafitem, odcieniami bieli. W zależności od “towarzystwa” Koloru Roku uzyskamy inne efekty we wnętrzu.

Może zainteresują Cię produkty z poniższych kategorii?

Lampy Wewnętrzne, Według Pomieszczenia

Udostępnij tą stronę!