Dostawa gratis od 200zł
Ponad 73 000 produktów
{{ aa_name() }}

Modna lampa pająk jako reprezentantka nowoczesnego stylu loftowego

W pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym nie powinno zabraknąć odpowiednich elementów dekoracyjnych. Ściany w surowym stanie, odsłonięte okablowanie czy rury wymagają dopełnienia poprzez odpowiednią formę oświetlenia. Wnętrza loftowe podkreśli modna lampa pająk, która – oprócz funkcji ozdobnej – świetnie sprawdzi się jako centralne źródło światła. Urządzenie warto wykorzystać nie tylko w pomieszczeniach w stylu loftowym. Lampa pająk odnajdzie się także w stylu industrialnym oraz nowoczesnym.

Czym jest styl loftowy?

Prostota i minimalizm to cechy charakterystyczne dla wystroju w stylu loft. Pomieszczenia loftowe powinny być duże i otwarte, funkcjonalne oraz dobrze oświetlone. Ściany należy zostawić w stanie surowym, a elementy okablowania czy rury powinny być widoczne i nieosłonięte. Dzięki modnej lampie pająk, która idealnie wpisuje się w styl lampy loft, możliwe jest uzyskanie idealnego światła. Ponadto, oświetlenie sufitowe wygląda bardzo oryginalnie i przyciąga wzrok. Urządzenie będzie nie tylko funkcjonalne, lecz także stanie się głównym elementem dekoracyjnym w wybranych przez Państwa pomieszczeniach.

Modna lampa pająk Soleto

Wykonana jest w nowoczesnej formie. Innowacyjny styl urządzenia świetnie komponuje się z pomieszczeniami loftowymi. Głównym atutem lampy jest prostota – urządzenie składa się z okablowania oraz dziesięciu żarówek na każdym końcu każdego, dwumetrowej długości kabla. Od tak charakterystycznej budowy i formy, lampa pająk wzięła swą nazwę. Dzięki dużej ilości źródeł światła, możliwe jest uzyskanie bardzo dobrego naświetlenia wewnątrz pomieszczeń. Warto wykorzystać lampę w wysokich wnętrzach, o dużej powierzchni użytkowej.

Lampa pajak

Wykorzystanie lampy pająk - inspiracje

Lampa pająk idealnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, np. salonie urządzonym w stylu industrialnym. Urządzenie pozwoli oświetlić nie tylko centralną część pokoju, ale – poprzez charakterystyczne rozmieszczenie kabli – światło dotrze w najciemniejsze zakamarki mieszkania. Lampa pająk będzie idealnie pasować do dużych pomieszczeń z surowymi ścianami z betonu lub czerwonej cegły. Nietypową formę oświetlenia warto wykorzystać również w sypialni. Charakter nowocześnie urządzonego pokoju podkreśli niepowtarzalna, sufitowa lampa pająk Soleto. Pomieszczenie w neutralnych kolorach – bieli, szarości w połączeniu z dodatkami w czarnym kolorze – stanie się modne oraz wyjątkowe. Lampa może stanowić główną dekorację i zostać zawieszona np. nad łóżkiem. Urządzenie z powodzeniem zastosują Państwo także w domowym biurze lub firmowym gabinecie. W połączeniu z dużymi, przeszklonymi ścianami, meblami z ciemnego drewna i ścianami w stonowanych kolorach, lampa ma szansę okazać się fantastycznym rozwiązaniem. Biuro stanie się oryginalne oraz niebanalne, a na efektywność pracy wpłynie dobre oświetlenie uzyskane dzięki dziesięciu źródłom światła.

Modna lampa pająk jako reprezentantka nowoczesnego stylu loftowego - Opinie


Profile

Adam

30 maj 2019

Na prawdę bardzo ładne, eleganckie i przede wszystkim ekskluzywne lampy oświetleniowe. macie tu naprawdę bogata ofertę oświetlenia. chyba nawet do każdego pomieszczenia coś można dobrać. bardzo polecam ten sklep.

Może zainteresują Cię produkty z poniższych kategorii?

Żyrandole, Lampy Wiszące, Lampy Loft

Udostępnij tą stronę!